




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло M-64 трикотаж колір попелястий / ніжки чорні TM Vetro Mebel

Оббивка: меблева тканина рогожка
Оббивка зроблена із міцної меблевої тканини, зразок якої пройшов необхідні тести на зносостійкість. Тканина м'яка та приємна, має злегка ворсисту поверхню.

Ще про стілець:
- універсальний сучасний дизайн;
- ніжки зроблені з металу, пофарбовані в чорний колір порошковою фарбою;
- на ніжках є пластикові заглушки для захисту підлоги від подряпин;
- рекомендоване навантаження на стілець - не більше 120 кг.
Габаритна ширина, мм: 655
Габаритна глибина, мм: 655
Загальна высота, мм: 840
Посадкова висота, мм: 495
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 655 мм |
| Глубина | 655 мм |
| Высота | 840 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 6 210 ₴
- Нет в наличии
- Код: M-64-grey/ black
Крісло M-64 трикотаж колір попелястий / ніжки чорні TM Vetro Mebel
6 210 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







