


Пенал Tommy дуб артізан ТМ Міро-Марк

Вся колекція Tommy - дивитись
Висота: 1905 мм
Ширина: 800 мм
Глибина: 466 мм
КОРПУС
Колірна гама: Дуб Артізан;
Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм, (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони);
Задня стінка: ХДФ 2,5мм, Біла/Дуб Крафт.
ФАСАД
Колірна гама: Дуб Артізан;
Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони).

КРИШКИ
Колірна гама: Дуб Артізан;
Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони).
ФУРНІТУРА
Алюмінієва ручка чорного кольору;
Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву;
Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям;
З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Додаткова фурнітура для кріплення до стіни, що забезпечить їх нерухомість та підвищену безпеку.

УПАКОВКА
5-ти шаровий картон;
ПЕРЕВАГИ
Задня стінка кріпиться в паз і фіксується пластмасовими кутиками та шурупами 4,2х19.
Стильний та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Глубина шкафа | 466 мм |
| Высота шкафа | 1905 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 7 680 ₴
- В наличии
- Код: TM-112-OA
Пенал Tommy дуб артізан ТМ Міро-Марк
7 680 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


