Масив дерева






Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стільць Селіна / Selina горіх італійський TM Pavlyk

Висота по спинці- 940 мм;
Ширина сидіння - 560 мм ;
Глибина сидіння - 470 мм;
Висота до сидіння - 490 мм;

Матеріал - натуральне дерево бук
Також можливі кольори: білий та айворі

Упаковка: Повітряно-бульбашкова плівка, гофрорукав на ніжках, картонна коробка щільністю T23K. Відокремлене сидіння запаковане в стретч плівку. Комплектація кріпиться до сидіння.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех итальянский |
| Цвет обивки | Капучино |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Масло |
| Цвет каркаса | Орех |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 940 мм |
- Цена: 3 490 ₴
- Под заказ
- Код: Селіна італійський
Отправка с 14 июня 2026Стільць Селіна / Selina горіх італійський TM Pavlyk
3 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

