




Крісло Otis темний дуб / екошкіра чорний TM Lovko

Otis - сучасне крісло, виконане на основі масиву дуба. Натуральне дерево - це екологічний і надійний матеріал, який робить каркас вироба міцним, довговічним і стійким до механічних пошкоджень. В якості оббивки використовується щільна і зносостійка тканина, яка не втрачає своїх властивостей у процесі експлуатації.
Крісло відрізняється комфортною посадкою, що забезпечується зручним вигином спинки і дерев'яними підлокітниками. Воно стане вигідним доповненням інтер'єру кожної кухні або їдальні, підійде для використання в барах і кафе.

Особливості моделі:
-
м'яка і зручна спинка;
-
надійний каркас із масиву дерева;
-
стійкість до механічних пошкоджень;
-
міцна і приємна на дотик тканина.

У моделях з натурального масиву деревини текстура може відрізнятися, оскільки малюнок дерева завжди неповторний та індивідуальний.
Характеристики
| Тип | обідні, крісла |
|---|---|
| Габарити | 59 х 63 х 83 см |
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 50 см |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Матеріал | Масив дуба / ППУ |
| Габарити упаковки | 64 х 58 х 84 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 14 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Дуб шоколадный |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Высота | 830 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
- Цена: 11 340 ₴
- Под заказ
- Код: 27000001
Отправка с 14 мая 2026Крісло Otis темний дуб / екошкіра чорний TM Lovko
11 340 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







