




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Slim Net НB Хром Tilt чорний TM AMF

Модель: Slim
Модифікація виробу: Крісло Slim Net HB Хром Tilt
Колекція: Slim
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина Сітка
Колір оббивки: Сітка чорна
Підлокітники: Хром з м'якими накладками
Хрестовина: Хромована

Висота виробу в нижньому положенні: 1070 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1140 мм
Ширина виробу: 570 мм
Глибина виробу: 660 мм
Ширина сидіння: 480 мм
Глибина сидіння: 480 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 470 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 650 мм
Висота підлокітників від сидіння: 230 мм.
Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: гумові
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 57 см |
| Глубина кресла | 66 см |
| Высота с учетом спинки | 114 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
- Цена: 5 560 ₴
- В наличии
- Код: 378614
Крісло Slim Net НB Хром Tilt чорний TM AMF
5 560 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






