




Ліжко кутове Фріда 90*200 з шухлядами TM Richman

Ліжко Richman Фріда — одна з найпопулярніших моделей нашої фабрики. Виріб поєднує в собі мінімалістичний дизайн та бездоганну якість за європейськими стандартами. Для тих, хто шукає практичність разом із вишуканим виглядом, пропонуємо купити ліжко двоспальне велюр, яке легко інтегрується в сучасний інтер’єр.
Спальне місце: 90х200
| Узголів'я: | М'яке |
| Царги: | Дерев'яні, оббиті тканиною, наповнювач синтепон |
| Рамка: | Посилена металева, розбірна |
| Кількість ламелей: | 18 |
| Опори ліжка: | Пластикові |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце: | 120 кг |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |

| Висота виробу: | 900 мм |
| Ширина узголів'я: | 1030 мм |
| Товщина узголів'я: | 70 мм |
| Ширина каркасу з царгами без узголів'я: | 1030 мм |
| Глибина виробу: | 2120 мм |
| Товщина царг: | 40 мм |


Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево, фанера |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 90х200 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | ЛДСП |
| Обивочный материал | Микрофибра, Велюр, Рогожка, Искусственная кожа |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 212 см |
| Глубина детской кровати | 103 см |
| Общая высота детской кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 40 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
- Цена: 24 820 ₴
- Под заказ
- Код: Фріда 90*200
Отправка с 18 июня 2026Ліжко кутове Фріда 90*200 з шухлядами TM Richman
24 820 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


