




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець EARI чорний каркас/темний беж CDBL-40 TM Intarsio

Крісло EARI впишеться в будь-який інтер'єр! Прохолодне крісло обтягнуте м'якою оксамитовою тканиною. Поєднання оксамиту та чорної сталевої рами надає вашому інтер’єру ексклюзивний вигляд, якого ви шукаєте. Доступний у кількох кольорах, тому комбінуйте та поєднуйте, щоб отримати найкращий результат!
Матеріал: тканина велюр / метал
Колір: темний беж
Габаритні розміри:
- висота стільця: 90 см
- глибина сидіння: 39 см
- ширина сидіння: 43 см
- висота сидіння: 51 см
- максимальне навантаження: 100 кг
Особливості продукту:
- декоративне оформлення
- м'яке зручне сидіння
- міцні металеві ніжки
- для самостійного складання

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 900 мм |
- Цена: 1 960 ₴
- Нет в наличии
- Код: EARI40
Стілець EARI чорний каркас/темний беж CDBL-40 TM Intarsio
1 960 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности


