




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Alvis Сірий велюр TM Intarsio

Сучасне крісло Alvis - це оригінальне мінімалістичне крісло від компанії Intarsio. М'яке сидіння стільця, обшите приємним на дотик велюром, захоплює своєю елегантністю. Ніжки виготовлені з міцного металу, пофарбовані в чорний колір. Внутрішня частина сидіння прикрашена модною прошитою строчкою. Стілець рекомендується для оформлення інтер'єру у стилі модерн, лофт або гламур.
Матеріал: тканина велюр / метал
Колір: сірий

Розміри:
- висота - 82 см
- ширина - 53 см
- глибина - 42 см
- висота посадки - 39 см
Матеріал:
- спинка і сидіння - велюр
- ніжки - метал

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 820 мм |
- Цена: 2 630 ₴
- В наличии
- Код: ALVISGY
Стілець Alvis Сірий велюр TM Intarsio
2 630 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






