




Стілець кухонний COREY чорний каркас/сірий вельвет TM Intarsio

Стілець кухонний COREY чорний каркас/чорний - модний та елегантний варіант для вашої кухні. Його дизайн забезпечує відчуття затишку та створює ідеальну атмосферу для обіду з родиною або вечері з друзями.
Не зважаючи на свій елегантний вигляд, COREY - це дуже комфортний стілець. Він оснащений м'якою та зручною сидінням та спинкою, що робить його ідеальним варіантом для тривалих обідів чи вечірок.
Кожний стілець COREY має міцний чорний каркас, що забезпечує довговічність та надійність. Крім того, він вироблений з високоякісних матеріалів, що робить його повністю стійким до ушкоджень та подряпин.
Поверхня легко чиститься та не вимагає спеціальної догляду.
COREY - це стілець, який дійсно вартий уваги. Ви будете задоволені його виглядом, комфортом та функціональністю. Обирайте COREY та пориньте в атмосферу затишку та комфорту на вашій кухні!
Характеристики товару:
- міцний чорний каркас;
- м'яке та зручне сидіння та спинка;
- високоякісні матеріали виготовлення;
- легкий догляд та чищення.


Характеристики
- Висота 90
- Висота (сидіння) 51
- Тип стільця Кухонні / Обідні
- Ширина 43
- Каркас Метал
- Колір каркаса Чорний
- Матеріал крісла Вельвет
- Глибина (сидіння) 39


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 900 мм |
- Цена: 2 020 ₴
- В наличии
- Код: COREYGY
Стілець кухонний COREY чорний каркас/сірий вельвет TM Intarsio
2 020 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




