




Крісло поворотне GLORY сірий/білий каркас TM Intarsio
Дизайн цього елементу натхненний тропічною рослиною Monstera deliciosa Liebm. Дизайнер спирається на форму її листя, щоб розробити підтримку для талії у формі листа. Поєднання ліній і текстур робить стілець схожим на красу природи. Унікальний дизайн у формі листа робить талію динамічною, ефективно підтримує поперековий відділ хребта і комфортно захищає вашу спину.

Glory - це зручне робоче крісло з сітчастою спинкою та ПВХ-покриттям. Сидіння виготовлене з м'якого матеріалу на основі з фанери та м'якої піни, а пластикова основа з колесами забезпечує стійкість та довговічність. Завдяки пластиковій ручці та механізму гойдання стілець можна піднімати та повертати на кут до 90˚ з навантаженням до 120 кг. Також стілець оснащений підлокітниками, які за потреби можна скласти.

Характеристики
Вид крісла Крісло для офісу
Вид товару Комп'ютерні / Офісні крісла
Висота 109
Висота (сидіння) 53
Ширина 68
Ширина (сиденья) 51
Глибина 60
Матеріал крісла Тканина + сітка
Глибина (сидіння) 47
Артикул GLORYGR
Виробник Intarsio
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 51 см |
| Глубина кресла | 60 см |
| Высота с учетом спинки | 111 см |
| Высота посадочной части кресла | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 710 ₴
- В наличии
- Код: GLORYGR
Крісло поворотне GLORY сірий/білий каркас TM Intarsio
4 710 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



