




Крісло Сенатор екошкіра чорний посилений Anyfiх ТМ Richman
Сучасне, стильне і функціональне крісло Сенатор від Richman створено для того, щоб підкреслити статус і чудовий смак його власника, до того ж дана модель відмінно впишеться в будь-який офіс і кабінет в діловому стилі, додавши солідності.

Крісло виготовлялося з урахуванням побажань користувачів, які змушені проводити більшість свого часу за комп'ютером, при цьому сидячи в кріслі. Досвідчені і професійні технологи подбали про те, щоб після тривалого проведення часу біля ноутбука або комп'ютера, у людини не зводило поперек і спину. Тому в конструкції виробу передбачені такі ергономічні елементи, як поперекові і бічні підтримки.
Дана модель - це крісло для справжніх цінителів практичності, функціональності, ергономічності, комфорту і стилю!

| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ КРІСЛА | |
|---|---|
| Висота з урахуванням спинки | 125 (см) |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 55 (см) |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 (см) |
| МАТЕРІАЛ ВИГОТОВЛЕННЯ КРІСЛА | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| РОЗМІРИ СПИНКИ ТА СИДІННЯ | |
| Ширина сидіння | 54 (см) |
| Глибина сидіння | 55 (см) |
| Висота спинки | 75 (см) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 125 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 62 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
- Цена: 10 600 ₴
- В наличии
- Код: ADD0000017
Крісло Сенатор екошкіра чорний посилений Anyfiх ТМ Richman
10 600 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



