
Крісло Бронкс Хром посилений Tilt экошкіра чорна ТМ "Richman"

Материалы: хром + PU (черный, коричневый с бежевым кантом, коричневый).
Крісло Richman Бронкс являє собою зразок елегантності в мінімалістичному стилі. Чорний шкірозамінник високої якості створює розкішний вигляд, що доповнює будь-який інтер’єр. Пухкі спинка та сидіння, прикрашені стрічкою для додаткового шарму, надають необхідного комфорту.
Великий, м’який підголівник дозволить вам відпочити у хвилини перерви. Зручності додадуть і підлокітники із м’якими накладками в колір крісла.
Крісло регулюється по висоті та дозволяє налаштувати його під ваш зріст, а механізм гойдання M-1 (Tilt) дає можливість перемикнутися з робочого положення в режим відпочинку. Пневмопатрон 3 класу, що відрізняється своєю надійністю, забезпечить службу протягом тривалого періоду часу.

Характеристики крісла Richman Бронкс в комплектації Хром:
| Модель: | Бронкс |
| Комплектація виробу: | Бронкс Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | У вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Бронкс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1110 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1185 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 575 мм |
| Висота спинки: | 680 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 670 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 745 мм |
| Висота підлокітників: | 310 мм |
| Довжина підлокітників: | 420 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 495 мм |
| Ширина сидіння: | 495 мм |
| Глибина сидіння: | 460 мм |
| Ширина виробу: | 630 мм |
| Глибина виробу: | 690 мм |
| Ширина підголівника: | 490 мм |
| Висота підголівника: | 240 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Діаметр хрестовини: | 580 мм |
| Вага виробу: | 15 кг |
| Габарити упаковки: | 720 x 290 x 530 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,11 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 69 см |
| Высота с учетом спинки | 118 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 50 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57.5 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49.5 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Высота спинки | 68 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
- Цена: 9 400 ₴
- В наличии
- Код: R00000041851
Крісло Бронкс Хром посилений Tilt экошкіра чорна ТМ "Richman"
9 400 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


