
Крісло Магнат Пластик Річ посилений Anyfix Шкіра Спліт Темно-коричнева ТМ "Richman"

Крісло Richman Магнат – преміальний варіант з вишуканим образом: темно-коричнева комбінована шкіра в поєднанні з елементами кольору “шампань”. Акценту додає контрастна декоративна стрічка
Завдяки чудовій ергономіці та надзвичайно м’якій посадці, Richman Магнат надає комфорт для людей різного зросту. Спинка крісла забезпечує приємну бокову підтримку, а широкий пухкий підголівник – місце для розслаблення. Сидіння має збільшену ширину та додатковий валик під колінами для максимального комфорту.
Оббивка крісла комбінована: натуральна шкіра Спліт використовується на видимих частинах спинки, сидіння та підлокітників, а шкірозамінник в інших місцях. Шкіра Спліт відома своєю неймовірною м’якістю, високою якістю та доступною ціною.
Підлокітники та хрестовина, виконані з пластику кольору “шампань”. Підлокітники доповнені широкими м’якими накладками для додаткового комфорту, а хрестовина обладнана супер тихими роликами з гумовим покриттям та захисними накладками на всіх кінцях променів.
Вбудований посилений механізм гойдання M-2 (Anyfix) дозволяє легко налаштувати висоту сидіння та зафіксувати будь-який бажаний кут нахилу крісла. Високоякісний пневмопатрон 3 класу гарантує тривалу службу та стабільність.

Характеристики крісла Richman Магнат в комплектації Пластик Річ:
| Модель: | Магнат |
| Комплектація виробу: | Магнат Пластик Річ |
| Механізм гойдання: | Посилений M-2 (Anyfix) |
| Фіксація нахилу спинки: | У будь-якому положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкіра Спліт |
| Колір оббивки: | Спліт Темно-коричнева |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Магнат в комплектації Пластик Річ:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1115 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1190 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 505 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 580 мм |
| Висота спинки: | 695 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 680 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 760 мм |
| Висота підлокітників: | 310 мм |
| Довжина підлокітників: | 440 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 515 мм |
| Ширина сидіння: | 515 мм |
| Глибина сидіння: | 515 мм |
| Ширина виробу: | 690 мм |
| Глибина виробу: | 820 мм |
| Ширина підголівника: | 450 мм |
| Висота підголівника: | 270 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Вага виробу: | 20 кг |
| Габарити упаковки: | 780 x 420 x 660 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,21 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 82 см |
| Высота с учетом спинки | 119 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 50.5 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 20 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик, эко кожа |
| Основной обивочный материал | комбинированная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51.5 см |
| Глубина сиденья | 51.5 см |
| Высота спинки | 69.5 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
- Цена: 24 870 ₴
- Нет в наличии
- Код: R00000043611
Крісло Магнат Пластик Річ посилений Anyfix Шкіра Спліт Темно-коричнева ТМ "Richman"
24 870 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


