




Крісло Преміо Пластик Річ Synchro Шкіра Спліт Чорна ТМ "Richman"

Крісло Richman Преміо — розкішне, шкіряне преміальне крісло з вишуканим дизайном та цікавою комбінацією кольорів: темно-коричневий та “шампань” або чорний зі “сріблом”.
Оббивка крісла Преміо — це вдале поєднання натуральної шкіри Спліт, яка використовується на лицьових ділянках спинки, сидіння та підлокітників, і шкірозамінника на інших частинах. Шкіра Спліт вражає своєю м’якістю, неперевершеною якістю і приємною ціною.
Преміо має відмінну ергономіку з ортопедичною системою «Elast Spring». Завдяки великому підголівнику й шести додатковим пухким подушкам на спинці та сидінні, створюється затишок під час використання. Перфорація шкіри на сидінні та спинці забезпечує мікровентиляцію, а оптимальна жорсткість крісла гарантує максимальний комфорт.
Механізм гойдання із синхронним відхиленням спинки та сидіння у співвідношенні 2:1 надає кріслу гнучкості й рухливості. Цей механізм має «антишокову» функцію, що попереджає неприємні удари спинки, а також має три фіксовані положення для гарантованої зручності.
Підлокітники та хрестовина виконані з пластику в кольорі «шампань» або «срібло». Підлокітники доповнені широкими м’якими накладками, а хрестовина оснащена супер тихими роликами із гумовим покриттям для безпечного переміщення. Захисні накладки на всіх кінцях променів забезпечать хрестовині гарний вигляд упродовж усього терміну експлуатації. Також крісло має системою автофіксації різьби в усіх болтових з’єднаннях, що надає йому надійність і тривалий термін служби.


Характеристики крісла Richman Преміо в комплектації Пластик Річ:
| Модель: | Преміо |
| Комплектація виробу: | Преміо Пластик Річ |
| Механізм гойдання: | Синхромеханізм |
| Фіксація нахилу спинки: | У 3 положеннях |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкіра Спліт |
| Колір оббивки: | Спліт Чорна |
| Підлокітники: | Пластикові, на шарнірах із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Пластикова із захистними накладками |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Преміо в комплектації Пластик Річ:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1145 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1220 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 570 мм |
| Висота спинки: | 730 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 705 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 780 мм |
| Висота підлокітників: | 310 мм |
| Довжина підлокітників: | 390 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 550 мм |
| Ширина сидіння: | 550 мм |
| Глибина сидіння: | 470 мм |
| Ширина виробу: | 690 мм |
| Глибина виробу: | 685 мм |
| Ширина підголовника: | 360 мм |
| Висота підголовника: | 270 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Вага виробу: | 25 кг |
| Габарити упаковки: | 920 x 450 x 660 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,27 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 68.5 см |
| Высота с учетом спинки | 122 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 50 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Вес кресла | 25 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик, эко кожа |
| Основной обивочный материал | комбинированная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 55 см |
| Глубина сиденья | 47 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
- Цена: 27 270 ₴
- В наличии
- Код: R00000042321
Крісло Преміо Пластик Річ Synchro Шкіра Спліт Чорна ТМ "Richman"
27 270 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







