-7%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний Aurora чорний/меланж сілвер TM "AMF"

Опис
- База - поворотний механізм на 180 градусів (на 90 вправо, і вліво на 90). Є функція повернення в початкове положення, коли Ви встаєте зі стільця
- Ніжки - металевий профіль, покриття - порошкова фарба
- Пластикові заглушки
- Оббивка - якісна меблева тканина
- Декоративна строчка

| КАРКАС | Метал |
|---|---|
| МАТЕРІАЛ ОББИВКИ | Тканина |
| ВИСОТА ВИРОБУ | 860 |
| ШИРИНА ВИРОБУ | 550 |
| ГЛИБИНА ВИРОБИ | 630 |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ | 470 |
| ВИСОТА СПИНКИ | 440 |
| ШИРИНА СИДІННЯ | 400 |
| ГЛИБИНА СИДІННЯ | 430 |
| МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ | 120 |
| ЖОРСТКІСТЬ | М'яка |
| ФОРМА СИДІННЯ | Об'єднано зі спинкою |
| СЕРІЯ ТОВАРУ | New World |
| ОСОБЛИВОСТІ | Поворотне |
| ТИП | Для дому, Для кафе |
| ВИРОБНИК | AMF |
| СТИЛЬ | Лофт |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Высота | 860 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | экокожа, ткань |
- Цена: 4 296,60 ₴
- В наличии
- Код: 545804
Стілець поворотний Aurora чорний/меланж сілвер TM "AMF"
4 620 ₴
4 296,60 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

