


Шафа Raymond 4 двері 2 шухляди Дуб Артізан Мат Антрацит TM Міро-Марк

Спальня Raymond просто вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди.
Вона поєднує кольорову гармонію Дуба Артізан та Мат Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур.
Поєднання цих двох кольорів в спальні Raymond створює інтригуючий контраст, який додає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артізану зустрічаються зі сучасністю та елегантністю Мат Антрациту, створюючи гармонійне поєднання. Це поєднання кольорів підкреслює якість та вишуканість меблів спальні Raymond, роблячи її справжньою окрасою Вашого інтер'ру.

Шафа Raymond — справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, вона стане незамінною частиною вашої спальні. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого гардеробу та аксесуарів. А дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору та роблять її світлішою.
Корпус: Плита ламінована ДСП 16мм
Висота: 2122 мм
Ширина: 1824 мм
Глибина: 550 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1824 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2122 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Полки для белья | 4 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: 17 030 ₴
- Под заказ
- Код: RN-14-MA
Отправка с 29 июня 2026Шафа Raymond 4 двері 2 шухляди Дуб Артізан Мат Антрацит TM Міро-Марк
17 030 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


