




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець DONNA чорний каркас/темний беж TM Intarsio

- Висота 83
- Висота (сидіння) 48
- Матеріал основи Метал
- Тип стільця Кухонні / Обідні
- Ширина 57
- Ширина (сиденья) 41
- Глибина 60
- Колір каркаса Чорний
- Матеріал крісла Тканина оксамит
- Глибина (сидіння) 45
- Артикул DONNADBE
- Виробник Intarsio


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 830 мм |
- Цена: 3 760 ₴
- В наличии
- Код: DONNADBE
Cтілець DONNA чорний каркас/темний беж TM Intarsio
3 760 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

