




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Shell велюр чорний TM Intarsio
Вид товару Стільці
Висота 88
Висота (сидіння) 48
Матеріал основи Метал
Тип стільця Кухонні / Обідні
Ширина 51
Ширина (сиденья) 51
Глибина 60
Колір каркаса Чорний
Матеріал крісла Тканина оксамит
Глибина (сидіння) 42
Артикул SHELLGY
Виробник Intarsio

| Основные | |
|---|---|
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 880 мм |
- Цена: 2 990 ₴
- В наличии
- Код: SHELLBK
Стілець Shell велюр чорний TM Intarsio
2 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


