




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець M-90 штучна шкіра теракотовий TM Vetro Mebel

Оббивка: штучна шкіра

Більше про стільці:
- каркас зроблений з металу, дуже міцний;
- ніжки металеві, пофарбовані в чорний колір;
- на кінцях ніжок є пластикові заглушки для захисту підлоги від потертостей;
- максимальне навантаження - 120 кг;
- універсальний сучасний дизайн;
- стільці м'які, наповнювач зроблений з меблевого поролону.
| Колір | теракотовий |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Особливості | з підлокітниками |
| Матеріал оббивки | Шкірзамінник |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 61.5 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 55 |
| Глибина сидіння, см | 44 |
| Висота до сидіння, см | 46 |
| Висота, см | 77.5 |
| Вага, кг | 8.8 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Оранжевый |
| Цвет обивки | Терракота |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Терракотовый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 615 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 775 мм |
- Цена: 5 930 ₴
- Нет в наличии
- Код: M-90-terracotta/ black
Стілець M-90 штучна шкіра теракотовий TM Vetro Mebel
5 930 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности






