Масив дерева










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Бенет масив бука natural TM Pavlyk
Стілець Бенет - модель обідньої стільця, зробленого з дерева. Висока спинка і сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки. Конструкція стільця поєднує в собі функціональність і ергономіку.
Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також в закладах сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр з класичними або сучасними рисами.
Каркас: масив бука, гнуто-клеєна фанера

Більше про стільці:
- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева - напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- збірка потрібна, фурнітура йде в комплекті;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;
- широкий вибір кольору фарбування дерева.

Габаритна ширина, мм: 442
Габаритна глибина, мм: 515
Загальна висота, мм: 825
Посадкова висота, мм: 460
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера, шпон, ротанг |
| Сиденье | гнутая фанера, шпон |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 442 мм |
| Глубина | 515 мм |
| Высота | 825 мм |
- Цена: 3 790 ₴
- Под заказ
- Код: Бенет natural
Отправка с 14 июня 2026Стілець Бенет масив бука natural TM Pavlyk
3 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






