Масив дерева










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Логан масив бука natural TM Pavlyk
Стілець Логан - модель обідньої стільця, зробленого з дерева. Висока спинка і сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки. Конструкція стільця поєднує в собі функціональність і ергономіку.

Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також в закладах сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр з класичними або сучасними рисами.
Каркас: масив бука, гнуто-клеєна фанера

Більше про стільці:
- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева - напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;

Габаритна ширина, мм: 583
Габаритна глибина, мм: 505
Загальна висота, мм: 785
Посадкова висота, мм: 450

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Бук натуральный, Серый |
| Цвет обивки | Светло-бежевый |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера, ткань |
| Сиденье | ткань, гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 583 мм |
| Глубина | 505 мм |
| Высота | 785 мм |
- Цена: 6 390 ₴
- Под заказ
- Код: Логан natural
Отправка с 14 июня 2026Крісло Логан масив бука natural TM Pavlyk
6 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






