




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кровать-трансформер Mitra 140*200 см біле ТМ ARTinHEAD

Якщо у вашій кімнаті двоспальне ліжко займе занадто багато місця, а постійно спати на розкладному дивані не хочеться, то вирішити питання допоможе сучасне Ліжко-трансформер Mitra! Представляючи собою повноцінне ліжко з ламельним блоком, Mitra оснащене підйомним механізмом, який прибирає ложе у компактну і зовні привабливу шафу, розташовану під стіною. Таким чином, вдень ви маєте достатньо місця для відпочинку, роботи або прийому гостей, а на ніч розкладаєте зручне і комфортне для сну ліжко.
Переваги ліжка-трансформера Mitra:
- економія корисної площі приміщення;
- міцна, довговічна і стійка до навантажень конструкція;
- корпус з ламінованої ДСП 18 мм завтовшки;
Спальне місце 140х200 або 160х200 см;
- ламельний блок, що забезпечує анатомічний і ортопедичний ефект, а також створює сприятливий мікроклімат (вільна циркуляція повітря, відсутність застійних явищ і неприємного запаху);
- міцна фурнітура та надійний підйомний механізм;
- стильний лаконічний дизайн, що легко інтегрується у будь-які інтер’єри.

| Колір корпусу |
Корпус: Німфея альба / Фасад: Німфея альба |
| Матеріал корпусу |
ЛДСП |
| Матеріал фасадів |
ЛДСП |
| Довжина (мм) |
2120, 320 |
| Висота (мм) |
2154 |
| Ширина (мм) |
1508 |
| Розмір в розкладеному вигляді (ШxВxГ), мм |
1508*2154*2120 |
| Розмір в складеному вигляді (ШxВxГ), мм |
1508*2154*320 |
| Розмір спального місця |
1400*2000 |
| Країна-виробник товару |
Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 150.8 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 215.4 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип Ліжко | двуспальная |
- Цена: 26 910 ₴
- В наличии
- Код: SM01161900000
Ліжко-трансформер Mitra 140*200 см біле ТМ ARTinHEAD
26 910 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




