




Крісло Slim Net CF сірий TM AMF

Крісло Slim Net CF (XH-633C) сірий – з тільная модель офісного стільця призначена не тільки для роботи за комп'ютером, але і для конференц-залів, прийомних і для зон відвідувань. Це найпопулярніша і затребувана модель в своєму класі, так як характеризується підвищеним комфортом, зручністю і стильним зовнішнім виглядом. Крісло виконане в елегантному лаконічному стилі і прекрасно підійде для стильних офісних інтер'єрів.
Конструкція крісла з плавними вигинами привертає увагу, а оббивка з сітки надає їй сучасного технологічного вигляду.
Ергономічна спинка повторює вигин тіла, завдяки чому підтримує правильне положення хребта і перешкоджає виникненню втоми в спині. Сидіння комфортне має місткі розміри, що дозволяє людині будь-якій комплектації зручно в ньому розташуватися. Підлокітники зручної форми розміщені на рівні згину рук, що сприяє розслабленню ліктьових суглобів. Підлокітники мають накладки на блискавки, вони знімні, і надають виробу абсолютну завершеність.
Оббивка крісла Slim Net CF виконана з сітчастої тканини підвищеної зносостійкості. Вона добре пропускає повітря і забезпечує комфортні умови сидить при будь-якій температурі в приміщенні.
Монолітний каркас виготовлений з міцного хромованого металу, ніжки виконані на полозах. Міцний каркас і стійка конструкція дозволяють крісла Slim Net CF витримувати навантаження до 120 кг.

Характеристики
| Матеріал оббивки | Сітка |
|---|---|
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Висота виробу | 920 |
| Ширина виробу | 560 |
| Глибина виробу | 580 |
| Ширина сидіння | 460 |
| Глибина сидіння | 450 |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 |
| Висота спинки | 470 |
| Висота підлокітників | 220 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Каркас | Метал |
| Серія товару | Slim |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З низькою спинкою |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Полозья |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 56 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Вес кресла | 10.9 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Высота спинки | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | хромированная сталь |
- Цена: 4 443,60 ₴
- В наличии
- Код: 521221
Крісло Slim Net CF сірий TM AMF
4 830 ₴
4 443,60 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







