



Стіл Dan d-90 стільниця МДФ шпонований TM Lovko

Dan - елегантний і стильний стіл круглої форми, який чудово підійде для дому, а також при облаштуванні кафе. Стримані лінії й однотонне забарвлення дають змогу використовувати стіл у будь-якому інтер'єрі.
Виготовляється стіл з натуральних і екологічних матеріалів. Основа та стільниця виготовлені із дерева, що дало змогу отримати міцну, надійну і довговічну конструкцію. Модель представлена в чотирьох базових відтінках: натуральний дуб, натуральний ясен, чорний і білий. Це дає можливість підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер'єру

Особливості моделі:
- натуральні та екологічні матеріали;
- ніжки з масиву дерева (дубові у дубовому відтінку, ясеневі у інших);
- стільниця з МДФ вкрита натуральним шпоном (дубовим у дубовому відтінку, ясеневим у інших);
- стійка конструкція;
- стильний зовнішній вигляд.
Кожна модель, виконана в натуральному кольорі, має свою неповторну текстуру дерева. А тому малюнок дерева на стільниці завжди унікальний.
Можливе виконання у інших кольорах за каталогом RAL.

Кожна модель, виконана в натуральному кольорі, має свою неповторну текстуру дерева. А тому малюнок дерева на стільниці завжди унікальний.
Можливе виконання у інших кольорах за каталогом RAL.
Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 90 х 90 х 75 см |
| Матеріал | Масив ясеня, МДФ, шпон ясена |
| Габарити упаковки | 91 х 95 х 12 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Вага з упаковкою (кг.) | 17 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Дерево |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Вес | 17 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | натуральное дерево |
- Цена: 13 700 ₴
- В наличии
- Код: 41000003
Стіл Dan d-90 стільниця МДФ шпонований TM Lovko
13 700 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


