




Стіл-трансформер Вікінг ТМ Гетьман

Стіл-трансформер "Вікінг" Сучасні моделі розсувних столів стали обов'язковим елементом інтер'єру кожного будинку.
Їх популярність легко пояснити компактними розмірами і легкістю перетворення в повноцінний обідній та навіть святковий стіл, який зможе розмістити достатню кількість гостей.

Стильні вироби відмінно доповнюють інтер'єр і стають не тільки функціональними, але і естетичними предметами кімнати.
Стіл виготовлений з високоякісного ЛДСП та металу, пофарбованого ударостійкою фарбою. Він має унікальну систему трансформації, здатну витримати великі навантаження.
Вставки, що збільшують стільницю, зроблені з ЛДСП. Стіл легко пересувається, на спеціальних колесах які не пошкоджують покриття. Матеріал: ЛДСП, метал
Форма стільниці: прямокутник

Висота, мм 750
Ширина: 700 мм, 800 мм, 900 мм,1000 мм,1100 мм
Довжина в складеному вигляді: 450 мм
Довжина в розкладеному вигляді: 1500 мм, 2025 мм, 2550 мм
Ширина кожної вкладки, мм 525

| Довжина стола у складеному стані: | 450мм |
|---|---|
| Висота стола | 750мм |
| Матеріал виробу | ЛДПС 18мм |
| Колір виробу | ЛДСП та тканина - на вибір |
| Матеріал тумби | ЛДПС 18мм |
| Додаткові опорні ніжки | Так |
| Регулювання по висоті додаткових опорних ніжок | Ні |
| Крайка | ПВХ |
| Механізм розкладання | на телескопічних направляючих виробництва Польща та з'єднані з опорними елементами виготовленими з деревини твердих порід |
| Пошкоджує підлогу | Ні |
| Країна виробника | Україна |
| Стан виробу | виріб новий |


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный, Черный, Орех экко, Коричневый, Белый, Серый |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | стол-трансформер |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 450 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2550 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 450 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | металл |
- Цена: 12 830 ₴
- Под заказ
- Код: Вікінг
Отправка с 17 июня 2026Стіл-трансформер Вікінг ТМ Гетьман
12 830 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






