




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер Антоніо 5 у 1 ТМ Гетьман

* Пуф-трансформер складається з 5-ти повноцінних стільців (4 стільчиків виконано з ЛДСП, верхній стільчик - сидіння м'яке), які складаються- трансформуються в один пуф.
* Каркас стільців виготовлений з міцної металевої труби перетином 15 * 15 * 1,2 мм. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.
* Кришка верхнього пуфа прошита декоративним дизайнерським швом. Решта кришок пуфів виконані з якісного ЛДСП та обклеєні ABS крайкою.
* Оббивку та ЛДСП на сидіння підбираємо індивідуально за Вашим замовленням. Великий вибір тканин, шкірзамінників та кольорів ЛДСП.
* Колеса прогумовані, які не шкодять поверхні.
* Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг на кожен стілець.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 3 990 ₴
- Под заказ
- Код: Антоніо 5 у 1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер Антоніо 5 у 1 ТМ Гетьман
3 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

