




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер Гетьман квадро 5в1 ТМ Гетьман

* Пуф-трансформер складається з 5-ти повноцінних стільців, які складаються - трансформуються в один пуф.
* Каркас стільців виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15 * 15 * 1,2 мм. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.
* Пуф- трансформер «Квадро Гетьман» прошитий декоративним дизайнерським швом
* Оббивку на сидіння підбираємо індивідуально за Вашим замовленням. Великий вибір тканин та шкірзамінників.
* Колеса прогумовані які не шкодять поверхні.
* Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг на кожен стілець.
Пуф в зібраному вигляді:
Висота 44 см
Ширина 48 см
Довжина 48 см
Верхній пуф :

Висота 42 см
Ширина 48 см
Довжина 48 см
Бокові пуфи:
Висота 42 см
Ширина 39 см
Довжина 37 см


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Вельвет, Рогожка, Микрофибра, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 18 кг |
- Цена: 3 500 ₴
- Под заказ
- Код: Гетьман квадро 5в1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер Гетьман квадро 5в1 ТМ Гетьман
3 500 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




