




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер Януарій 5 у 1 ТМ Гетьман

* Пуф-трансформер складається з 4-ох повноцінних стільців та 1-го столика, які складаються - трансформуються в один пуф.
* Каркас стільців виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15 * 15 * 1,2 мм. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.

* Пуф- трансформер «Януарій» прошитий декоративним дизайнерським швом, а столик виготовленний з високоякісного ЛДСП
* Оббивку на сидіння та колір столика підбираємо індивідуально за Вашим замовленням. Великий вибір тканин та шкірзамінників.
* Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг. на кожен стілець.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 19 кг |
- Цена: 3 770 ₴
- Под заказ
- Код: Януарій 5 у 1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер Януарій 5 у 1 ТМ Гетьман
3 770 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






