




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер Януарій UNO 5 у 1 ТМ Гетьман

* Пуф-трансформер складається з 4-ох повноцінних стільців та 1-го столика, які складаються - трансформуються в один пуф.
* Каркас стільців виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15 * 15 * 1,2 мм.
Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.* Пуф- трансформер «UNO Януарій» прошитий декоративним дизайнерським швом, а столик виготовленний з високоякісного ЛДСП
* Оббивку на сидіння та колір столика підбираємо індивідуально за Вашим замовленням. Великий вибір тканин та шкірзамінників.
* Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг. на кожен стілець.
Пуф в зібраному вигляді:
Висота 41 смШирина 48 см
Довжина 48 см
Верхній пуф :
Висота 41 см
Ширина 48 см
Довжина 48 см Бокові пуфи:
Висота 41 см
Ширина 39 см
Довжина 37 см


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 410 мм |
| Вес | 18 кг |
- Цена: 3 730 ₴
- Под заказ
- Код: Януарій UNO 5 у 1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер Януарій UNO 5 у 1 ТМ Гетьман
3 730 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






