-7%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кресло Spiral Grey сине-серый TM AMF

Модель: Spiral
Модифікація виробу: Крісло Spiral White
Механізм гойдання: Tilt
Колір каркаса: білий
Матеріал оббивки: Тканина
Колір оббивки: Колір Світло-сірий

Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу у нижньому положенні: 1180 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1280 мм

Ширина виробу: 610 мм
Глибина виробу: 630 мм
Ширина сидіння: 490 мм
Глибина сидіння: 500 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 480 мм
Висота сидіння в верхньому положенні: 580 мм
Висота спинки: 730 мм
Висота підголівника від спинки: 170 мм
Висота підлокітників від сидіння: 200 мм

Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: Обгумовані
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 13 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт
Об'єм упаковки:0,12 м3
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 61 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 128 см |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 13 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 6 240,30 ₴
- В наличии
- Код: 545587
Крісло Spiral White світло-сірий TM AMF
6 710 ₴
6 240,30 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






