




Стіл Dan d-1200 масив дуба TM Lovko

Dan - елегантний і стильний стіл круглої форми, який чудово підійде для дому, а також при облаштуванні кафе. Стримані лінії й однотонне забарвлення дають змогу використовувати стіл у будь-якому інтер'єрі.
Виготовляється стіл з натуральних і екологічних матеріалів. Основа та стільниця виготовлені із дерева, що дало змогу отримати міцну, надійну і довговічну конструкцію. Модель представлена в чотирьох базових відтінках: натуральний дуб, натуральний ясен, чорний і білий. Це дає можливість підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер'єру.

Особливості моделі:
- натуральні та екологічні матеріали;
- ніжки з масиву дерева (дубові у дубовому відтінку, ясеневі у інших);
- стільниця з МДФ вкрита натуральним шпоном
- стійка конструкція;
- стильний зовнішній вигляд.

Кожна модель, виконана в натуральному кольорі, має свою неповторну текстуру дерева. А тому малюнок дерева на стільниці завжди унікальний.
Діаметр стільниці: 1200 мм
Висота: 750 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Дерево |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | натуральное дерево |
- Цена: 18 570 ₴
- Под заказ
- Код: 41120001
Отправка с 31 мая 2026Стіл Dan d-1200 масив дуба TM Lovko
18 570 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


