




Крісло Балі Люкс Хром механізм M-1 (Tilt) Чорне ТМ Richman

Крісло Richman Балі Люкс — модель із яскравим та вишуканим дизайном, яка відмінно підійде для робочих зон та кабінетів із сучасним інтер’єром.
Каркас із якісного металу розрахований на довгі роки експлуатації, а його ергономічна форма з плавними вигинами спинки сприятиме правильному положенню спини.
Поверхня спинки декорована горизонтальною прошивкою, що надає стильного вигляду кріслу. Сидіння оснащено м’якою подушкою для додаткового комфорту.
Крісло оббите якісною екошкірою чорного кольору. Хромовані підлокітники із чохлами дозволяють зручно спертися на них у будь-якому положенні та розмістити руки під час відпочинку.
На додаток крісло має посилений механізм гойдання M-1 (Tilt) з фіксацією в робочому положенні та можливістю налаштування під вагу користувача.
Міцна хрестовина зі хромованого металу товщиною 1,4 мм оснащена прогумованими роликами, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло на різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Характеристики крісла Richman Балі Люкс в комплектації Хром:
| Модель: | Балі Люкс |
| Комплектація виробу: | Балі Люкс Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | В робочому положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із чохлами |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Прогумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Балі Люкс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1010 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1115 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 455 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 560 мм |
| Висота спинки: | 590 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 645 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 745 мм |
| Висота підлокітників: | 245 мм |
| Довжина підлокітників: | 375 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 465 мм |
| Ширина сидіння: | 465 мм |
| Глибина сидіння: | 480 мм |
| Ширина виробу: | 555 мм |
| Глибина виробу: | 645 мм |
| Вага виробу: | 12 кг |
| Габарити пакування: | 590 x 220 x 700 мм |
| Об'єм пакування: | 0,09 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 55.5 см |
| Глубина кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 111 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45.5 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | хромированная сталь, эко кожа |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 46.5 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Высота спинки | 59 см |
- Цена: 6 530 ₴
- В наличии
- Код: R00000042753
Крісло Балі Люкс Хром механізм M-1 (Tilt) Чорне ТМ Richman
6 530 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







