




Крісло Matrix HR сидіння А-1/спинка Сітка чорна TM AMF


Модель: Matrix
Коллекція: Онлайн
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина А
Колір оббивки: А-01
Матеріал оббивки 2: Ткань Сетка
Колір оббивки 2: Сітка чорна
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова

Підголівник: 1D, що регулюється за висотою
Висота виробу у нижньому положенні: 1110 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1240 мм
Ширина виробу: 600 мм
Глибина виробу: 700 мм
Ширина сидіння: 480 мм
Глибина сидіння: 510 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 460 мм
Висота сидіння в верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 560 мм
Висота підголівника від спинки: 180-240 мм
Висота підлокітників від сидіння: 180 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: Обгумовані
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 11 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,13 м3

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 11 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
- Цена: 4 120 ₴
- Под заказ
- Код: 378676
Отправка с 30 июня 2026Крісло Matrix HR сидіння А-1/спинка Сітка чорна TM AMF
4 120 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







