




Крісло Dominant HB Black шкіра натуральна TM AMF

Крісло Dominant HB Black - це шкіряне крісло для керівників в ефектному сучасному виконанні. Зовні крісло Dominant випромінює впевненість і гідність, тому ідеально впишеться в будь-який керівний кабінет.
Оббивка виконана з практичною і довговічною натуральної шкіри, всередині наповнювач Memory Foam. Спинка крісла Dominant висока має анатомічний вигин і оснащена невеликим підголівником. Ергономічна форма спинки забезпечує ідеальну підтримку спині і попереку, вона знімає навантаження і забезпечує комфорт спині протягом усього робочого дня. Підлокітники цільні з каркасом крісла, вони м'які, обтягнуті шкірою і служать хорошою підтримкою рукам.
Задня частина крісла Dominant виготовлена з ABS-пластика з малюнком під дерево з декоративними алюмінієвими вставками. Це надійний, довговічний і безпечний матеріал. Найчастіше його використовують у виробництві іграшок, техніки для дому, в автомобільному будові.
Хромована хрестовина з алюмінію має підвищену міцність і стійкість. Хрестовина укомплектована PU-роликами з алюмінієвими вставками, які завдяки спеціальному покриттю не дряпають підлогу.
Вбудований італійський механізм гойдання Donati з регулюванням під вагу користувача і фіксацією кута нахилу в будь-якому положенні.
Шкіряна оббивка крісла Dominant HB Black в поєднанні з алюмінієвими елементами виглядають дуже стильно і сучасно.
Максимальне навантаження на виріб - 150 кг
Варіанти колірних рішень: Black, Beige, Brown.

Характеристики
| Механізм крісла | Dynamic plus |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Хрестовина | Алюмінієва |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1180 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1240 |
| Ширина виробу | 690 |
| Глибина виробу | 690 |
| Ширина сидіння | 540 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 460 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 520 |
| Висота спинки | 750 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Тип | Дизайнерські |
| Серія товару | Empire |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 69 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Вес кресла | 25 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 75 см |
- Цена: 44 550 ₴







