




Крісло Міа Хром M-1 (Tilt) блакитне ТМ Richman

Крісло Richman Міа — це вишуканий предмет меблів, який заслуговує особливого місця в вашому офісі або домашньому робочому просторі.
Ця модель приваблює своїм незвичайним дизайном: основа крісла, що включає спинку і сидіння, виконана з якісного білого пластика, а під ним знаходиться міцна хрестовина з хромованого металу, оснащена коліщатками.
Особливої уваги заслуговують ролики із гумовим покриттям. Вони не тільки гарантують плавність і легкість рухів крісла, але й бережно ставляться до будь-якого типу покриття підлоги, не залишаючи на ньому слідів.
Сидіння і спинка крісла Міа відрізняються неймовірною м’якістю, а оббивка з тканини блакитного кольору додає йому особливого шарму.
Крісло також обладнане підйомним механізмом “газ-ліфт”, який дає можливість легко регулювати висоту сидіння, щоб відповідало вашому зросту. Крісло Richman Міа – це не просто меблі, це вираз стилю та комфорту.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.


Характеристики крісла Richman Міа в комплектації Хром:
| Модель: | Міа |
| Комплектація виробу: | Міа Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | Тільки у вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 135 градусів |
| Матеріал оббивки: | Тканина |
| Колір оббивки: | Блакитний |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Міа в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 820 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 920 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 470 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 570 мм |
| Висота спинки: | 390 мм |
| Ширина сидіння: | 460 мм |
| Глибина сидіння: | 460 мм |
| Ширина виробу: | 460 мм |
| Глибина виробу: | 550 мм |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Голубой |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 46 см |
| Глубина кресла | 55 см |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Высота спинки | 39 см |
- Цена: 4 030 ₴
- В наличии
- Код: ADD0003113
Крісло Міа Хром M-1 (Tilt) блакитне ТМ Richman
4 030 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






