




Ліжко Lacoda 160x200 TM Matro

Ліжко-подіум Lacoda
Це цитадель спокою, що створена для того, аби захистити свого власника від проблем навколо й подарувати міцний сон без жодних кошмарів. Масивне узголів’я сприяє затишку й робить виріб ще функціональнішим.
Адже на ньому можна не тільки лежати, а й сидіти та вирішувати важливі справи в моменти, коли залишати ліжко ще не хочеться. Додатково виріб привертає увагу привабливим зовнішнім виглядом, що відповідає сучасним трендам у меблевій сфері.
| Габаритні розміри | 2240*1860*960 |
| Розмір спального місця | 1600х2000 |

Висота царги (від полу): 350 мм
Товщина царги: 110 мм
Товщина узголів’я: 420 мм
Наповнення узголів’я: синтепух
Ніжки: дерево (ясен/венге) 30 мм
Каркас: ДСП, ЛДСП, ХДФ, натуральне дерево, фанера, ППУ
Підйомний механізм: відсутній
Короб для з/р: відсутній
Чохол на царгах: знімний

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 244 см |
| Ширина кровати | 186 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 96 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера, ДСП, натуральное дерево, ламинированная ДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Ткань, Вельвет |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
- Цена: 46 190 ₴
- Под заказ
- Код: Lacoda 160х200
Отправка с 21 июня 2026Ліжко Lacoda 160x200 TM Matro
46 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







