




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця настінна PL-2-36 чорний метал TM Loft design


| Виробник: | Loft design |
| Країна виробник: | Україна |
| Тип: | Полк книжкова |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Матеріал полиць: | ЛДСП |
| Ширина: | 92/112 |
| Висота: | 60 |
| Глибина: | 30 |
| Кількість відкритих полиць: | 2 |
Настінна полиця PL-2 виробництва компанії Loft Design - втілення простоти, надійності, мінімалізму і самого модного на сьогодні стилю в інтер'єрі Будинку. Полку не тільки красива, але дуже місткий. Ви можете скласти на полицю свої книги, речі якими користуєтеся або елементи декору.
Полку складається з двох металевих каркасів і двох полиць з ламінованого ДСП. Товщина полки 32 мм. ширина: 250 мм Металевий профіль 25*25 ммРозміри полиці PL-2-32:
Глибина: 300 мм
Висота: 600 мм
В комплект входять кріплення до стіни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество уровней | 2 шт |
- Цена: 4 140 ₴
- Готово к отправке
- Код: PL-2-36
Полиця настінна PL-2-36 чорний метал TM Loft design
4 140 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




