



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця PL-3-36 TM Loft design

Настінна полиця PL-3-36 виглядає витончено та сучасно. В ній немає нічого зайвого. Елегантні кронштейни, на яких тримається полиця, які також не дозволять речам з неї впасти. Іноді дивуєшся тому, як прості речі здатні змінити вигляд приміщення.
Полиця складається з двох металевих кронштейнів та полиці з ламінованого ДСП, товщина полиці 36 мм. Глибина полиці - 250 мм. Кронштейни виготовлено з листового металу товщиною 3 мм.

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Полиця книжкова |
| Матеріал: | Метал + ДСП |
| Висота, см: | 22 |
| Глибина, см: | 26 |
| Кількість відкритих полиць : | 1 |
| Вага, кг : | 7 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество уровней | 1 шт |
- Цена: 2 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: PL-3-36
Полиця настінна PL-3-36 TM Loft design
2 350 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

