




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця PL-C-18 TM Loft design

Полиця складається з двох металевих кронштейнів, виготовлених з листового металу товщиною 4 мм, та двох полиць з ламінованої ДСП товщиною 18 мм. Глибина кожної полиці становить 254 мм. Відстань між полицями становить 284 мм.
| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Полиця книжкова |
| Матеріал: | Метал + ДСП |
| Ширина, см: | 92-112 |
| Висота, см: | 32.4 |
| Глибина, см: | 25.4 |
| Кількість відкритих полиць : | 2 |
У комплект входять кріплення до стіни.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Высота | 324 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 2 шт |
- Цена: 2 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: PL-C-18
Полиця PL-C-18 TM Loft design
2 000 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





