




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Hugo велюр світло-сірий/ чорний TM Intarsio
Якщо ви шукаєте стильний і сучасний стілець для вашого інтер'єру, Стілець HUGO - ідеальний вибір. Ця модель відома своєю відмінною якістю, легкістю та витонченістю, які привнесуть у вашу кухню або обідню зону витонченість та красу. Захищаючи навколишнє середовище, він виконаний з екологічно чистих матеріалів та безпечний для вас та ваших близьких.
Оббивка: меблева тканина велюрОббивка виконана з меблевої тканини типу велюр. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на міцність і зносостійкість, призначений для використання в меблевій промисловості.
Детальніше:- декоративне оформлення
- м'яке зручне сидіння
- міцні металеві ніжки
- для самостійного складання

Збирання: потрібне
Габаритна ширина, мм: 510
Габаритна глибина, мм: 560
Загальна висота, мм: 820
Колір сидіння: світло-сірий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Высота | 820 мм |
- Цена: 3 390 ₴
- В наличии
- Код: HUGOLGY
Стілець Hugo велюр світло-сірий/ чорний TM Intarsio
3 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



