

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Neo велюр сірий/ чорний TM Intarsio
Стілець NEO - стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Оббивка: меблева тканина велюрОббивка виконана з меблевої тканини типу велюр. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на міцність і зносостійкість, призначений для використання в меблевій промисловості.
Детальніше:- декоративне оформлення
- м'яке зручне сидіння
- міцні металеві ніжки
- для самостійного складання
Збирання: потрібне
Габаритна ширина, мм: 410
Габаритна глибина, мм: 540
Загальна висота, мм: 900
Колір сидіння: сірий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Высота | 900 мм |
- Цена: 1 910 ₴
- В наличии
- Код: NEOGY
Стілець Neo велюр сірий/ чорний TM Intarsio
1 910 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

