




Крісло комп'ютерне поворотне WIND сіре/синє/білий каркас TM Intarsio
Крісло поворотне Intarsio WIND сіре/синє/білий каркас ( WINDBL ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина, Колір: сірий/синій, Країна виробник: Китай, Розмір: Висота сидіння регулюється: Каркас: білий Додаткова інформація: механізм TILT, регульований по висоті підголівник, фіксований підлокітник, міцна нейлонова основа, безшумні колеса. Розмір коробки: 64*47*62 см

Характеристики
- Висота 108
- Висота (сидіння) 41
- Механізм TILT, Регульовані підлокітники
- Ширина 60
- Ширина (сиденья) 50
- Глибина 56
- Каркас Пластмаса
- Колір каркаса Білий
- Матеріал крісла Тканина + сітка
- Глибина (сидіння) 44
- Країна виробник Китай
- Артикул WINDBL
- Виробник Intarsio

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 60 см |
| Глубина кресла | 56 см |
| Высота с учетом спинки | 108 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 41 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 44 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: WINDBL
Крісло комп'ютерне поворотне WIND сіре/синє/білий каркас TM Intarsio
4 650 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







