


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надставка для столу NS-10 біла TM Loft design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Надставка для столу |
| Матеріал: | ДСП |
| Ширина, см: | 55 |
| Висота, см: | 46.8 |
| Глибина, см: | 36 |
Надставка для письмового столу NS-10 від компанії Loft Design – відмінне рішення для організації та декорації свого робочого столу. У надставці є достатньо місця для ваших улюблених книг або робочих документів. На верхніх ярусах надставки можна розмістити різноманітні елементи декору, статуетки або горщик з квіткою. Завдяки відкритій задній частині надставки, через неї можна провести дроти заряджання ваших гаджетів.
Надставка виконана в незвичайній формі і розрахована для розміщення у вільному кутку столу, де вона не заважатиме.
Матеріал виготовлення - ламіноване ДСП у кольорі Білий завтовшки 16 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Тип мебели | надстройка для стола |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Материал | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 468 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Тип установки полки | настольная |
| Количество уровней | 3 шт |
- Цена: 3 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: NS-10 біла
Надставка для столу NS-10 біла TM Loft design
3 100 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

