




Крісло VR Racer Dexter Djaks чорний/синій ТМ AMF

Крісло AMF VR Racer Dexter - це нова колекція яскравих і динамічних геймерських крісел, які можна використовувати як вдома, так і в офісі. Ці крісла мають стильний дизайн і надійну конструкцію, які припадуть до смаку навіть найвимогливішим геймерам. Каркас крісел виготовлений з високоякісної сталі, а оббивка - зі штучної шкіри вищої якості. Висота крісла і підлокітників може бути регульована, так само як і поперековий підпір, який знімає навантаження зі спини і хребта. Деякі моделі з колекції VR Racer Dexter мають регульовану подушку-підголовник і висувну підставку для ніг. Завдяки своїй конструкції, крісло може бути налаштоване під будь-яку комплекцію людини, яка буде користуватися ним. Кожна модель крісел виконана в індивідуальному і неповторному стилі і стане яскравим акцентом в будь-якому інтер'єрі.

Характеристики
| Механізм крісла | Релакс |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1240 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1320 |
| Ширина виробу | 600 |
| Глибина виробу | 500 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 460 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 540 |
| Висота спинки | 800 |
| Висота підлокітників | 290 |
| Діаметр | 640 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Серія товару | VR Racer Dexter |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 132 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 19 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 60 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Высота спинки | 80 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 4 510 ₴
- В наличии
- Код: 553934
Крісло VR Racer Dexter Djaks чорний/синій ТМ AMF
4 510 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


