




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комп'ютерне крісло DIXY чорне/рожеве/білий каркас TM Intarsio
Крісло поворотне Intarsio DIXY чорне/рожеве ( DIXYPK ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.

Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний/рожевий,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш56,5 * Г56,5 * В93-100 см;
Висота сидіння регулюється: 46-53 см
Каркас: білий PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса.
Розмір коробки: 56*26*56 см

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 57 см |
| Глубина кресла | 57 см |
| Высота с учетом спинки | 93 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 3 730 ₴
- В наличии
- Код: DIXYPK
Комп'ютерне крісло DIXY чорне/рожеве/білий каркас TM Intarsio
3 730 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



