




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Брукс хром чорне механізм Піастра ТМ Richman

Характеристики стільця Richman Брукс в комплектації Хром:
| Модель: | Брукс |
| Комплектація виробу: | Брукс Хром |
| Механізм гойдання: | Піастра |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із пластиковими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |

Габаритні розміри крісла Richman Брукс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 870 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 960 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 460 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 470 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 620 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 710 мм |
| Висота підлокітників: | 250 мм |
| Довжина підлокітників: | 380 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 470 мм |
| Глибина сидіння: | 430 мм |
| Ширина виробу: | 530 мм |
| Глибина виробу: | 620 мм |
| Вага виробу: | 10,3 кг |
| Габарити упаковки: | 590 x 300 x 560 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,10 м3 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 53 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 96 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 10.3 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | хромированная сталь |
- Цена: 4 940 ₴





