




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець поворотний Gabriel чорний каркас/букле бежевий TM Intarsio
Висота 86
Висота (сидіння) 48
Ширина57
Ширина (сидіння) 39
Глибина 61
Каркас Метал
Колір каркаса Чорний
Вага 6
Матеріал крісла Букле
Глибина (сидіння) 43
Країна виробник Китай
Виробник Intarsio

Ніжки з чорним порошковим покриттям з функцією повороту.
Оберт 180º
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 860 мм |
- Цена: 5 290 ₴
- В наличии
- Код: GABRIELBE
Cтілець поворотний Gabriel чорний каркас/букле бежевий TM Intarsio
5 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




