




Крісло Перфоманс хром Synchro чорне ТМ Richman

Перфоменс - зручне крісло для керівників і персоналу. Чудовий вибір, як для дому, так і для офісу. У кріслі присутня максимальна кількість регулювань. Підлокітники 4D - мають 4 регулювання: за висотою, за глибиною (щодо сидіння), за шириною (щодо сидіння), регулювання кута горизонтального нахилу. Підлокітники також мають тактильно приємну прогумовану накладку.
2D-підголівник - дає змогу регулювати висоту і також кут нахилу. Ортопедична спинка має регулювання: за висотою і також можливість регулювання поперекової підтримки. Завдяки всім цим налаштуванням крісло функціонально підійде для будь-якого користувача. Завдяки регулюванню висоти спинки і підголівника - цей виріб буде зручним навіть дуже високим людям. У цій моделі встановлено надійний і багатофункціональний Synchro механізм, який має режим відхилення спинки до 135 градусів і можливість фіксації в 3-х різних положеннях.

Крісло розраховане на статичне вертикальне навантаження до 150 кг.

Характеристики крісла Richman Перфоманс в комплектації Хром:
| Модель: | Перфоманс |
| Комплектація виробу: | Перфоманс Хром |
| Механізм гойдання: | Синхромеханізм |
| Фіксація висоти спинки: | У 3 положеннях |
| Фіксація нахилу спинки: | У 3 положеннях |
| Кут нахилу спинки: | Збільшений, до 135 градусів |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Колір оббивки: | Сітка Чорна |
| Підголівник: | 2D |
| Підлокітники: | 4D із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Прогумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Перфоманс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1190 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні (підняте сидіння - спинка - підголівник): | 1305 - 1365 - 1405 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 470 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 594 мм |
| Висота спинки: | 600 - 655 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників: | 670 - 790 мм |
| Висота підлокітників: | 300 - 365 мм |
| Довжина підлокітників: | 250 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 475 - 510 мм |
| Ширина сидіння: | 520 мм |
| Глибина сидіння: | 410 - 425 мм |
| Ширина виробу: | 660 - 695 мм |
| Глибина виробу: | 660 мм |
| Ширина підголівника: | 390 мм |
| Висота підголівника: | 175 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Допустиме навантаження на виріб: | 150 кг |
| Діаметр хрестовини: | 720 мм |
| Діаметр роликів: | 60 мм |
| Вага виробу: | 22 кг |
| Габарити упаковки: | 770 x 420 x 570 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,19 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Сетка |
- Цена: 15 900 ₴
- В наличии
- Код: R00000045256
Крісло Перфоманс хром Synchro чорне ТМ Richman
15 900 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







