




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Floki d-120 масив дуба чорний TM Lovko

Великий круглий стіл Floki виокнаний з натурального дуба і має діаметр 120 см. Такий розмір дозволить розмістити до 6 персон. При цьому він не перевантажує простір, а завдяки своєму елегантному і витонченому оформленню має чудовий вигляд у будь-якому сучасному інтер'єрі. Модель універсальна, а тому буде вдалим вибором як для дому, так і для кафе або офісу.
Стіл виготовляється з використанням натуральних і екологічних матеріалів. Каркас виготовлений з масиву дуба, а стільниця із МДФ шпонованого натуральним дубом.

Особливості моделі:
- натуральні та екологічні матеріали;
- каркас із масиву дуба;
- стільниця з МДФ товщиною 21 мм вкрита натуральним дубовим шпоном;
- виріб покривається поліуретановим лаком від компанії Ilva Італія;
- стійка конструкція;
- стильний зовнішній вигляд.

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 120 x 120 x75 |
| Габарити упаковки | 125 x 125 x 20 |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Дерево |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черное дерево |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 21 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| раскладная столешница | Ні |
- Цена: 22 890 ₴
- В наличии
- Код: 44129005
Стіл Floki d-120 масив дуба чорний TM Lovko
22 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





