

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Консоль Росана біла ТМ Міро-Марк
Консоль Росана фабрики Миро-Марк може бути як окремим елементом декору, так і доповненням до декоративного дзеркалу фабрики Миромарк. Консоль – це невелика зручна поличка яку можна розмістити в передпокої, спальні або вітальні. Представлений елемент декору виготовлений з поліуретану високої щільності і покритий декількома шарами лаку. Росана – досить затребуваний елемент декору і підтримується на складі в декількох кольорах.
Доступні кольори декору:
- золото
- срібло
- білий
Розмір консолі: 780x930x250

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | консоль |
| Тип установки консоли | настенная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Форма фасада | радиусный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Габаритные размеры консоли | |
| Ширина консоли | 78 см |
| Глубина консоли | 25 см |
| Высота консоли | 93 см |
- Цена: 6 990 ₴
- В наличии
- Код: CN-85-WH
Консоль Росана біла ТМ Міро-Марк
6 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

